fbpx

LinAs Austraalia

Miks õppeviisa taotlemisel ei ole vaja maksta LinAse’le teenustasusid

õppeviisa taotlemisel

Miks õppeviisa taotlemisel ei ole vaja maksta LinAse’le teenustasusid

Saame palju küsimusi teemal, et „Ma näen, et konsultatsioon on tasuta, aga mis on teie teenuse hind?“ ning „Palju maksab, kui soovin teie kliendiks tulla?“ või et „Kuidas teie äri toimib, kui kõik on tasuta?“ 😀

Meie teenus ei olegi tegelikult tasuta, kuid Sina ei pea selle eest maksma, kuna haridusasutused teevad seda Sinu eest.

Nimelt, selliselt töötavad, või vähemalt peaksid töötama seaduse järgi kõik õpilaste agentuurid. Koolide ja kursuste vahendamise eest ei võeta teenustasu, kuna koolid maksvad agentuuridele komisjonitasusid. Kõikidel koolidel, nii era kui ka avalikel, on lepingud agentuuridega ning igalt agentuuri toodud õpilaselt makstakse teatud summa neile komisjonitasuks.

Õppemaks on õpilase jaoks täpselt sama nii otse kooliga suheldes kui ka läbi esindaja õppima asudes. Tõsi see on, et kui õpilane läheb iseseisvalt kooli, teenib kool tema pealt rohkem raha, kuid samas peab kool panustama ka oluliselt rohkem aega ja vaeva, et jagada olemasolevatele ning potensiaalsetele õpilastele infot nagu:

  • Kuidas valida õige kursus?
  • Milliseid dokumente on vaja kooli vastuvõtuks?
  • Milliseid dokumente on vaja viisa avalduseks?
  • Kuidas ettevalmistada Austraaliasse reisimiseks?
  • Küsimused majutuse, telefoninumbri, pangakonto, maksunumbri ning paljude muude pisiasjade kohta.

 

Enamus koolidel ei ole võimalik hoida nii palju admin-töötajaid, et igapäevaselt vastata 1000 õpilase küsimustele. Selle probleemi lahendavadki õpilasagentuurid, kes toovad koolile õpilasi ning samas teevad nende eest ära osa administratiivset tööd.
Kõige ülalmainitu tõttu maksavad hariduspakkujad komisjonitasusid agentuuridele nagu LinAs, et meie saaksime valdkonna spetsialistidena varustada õpilasi vajaliku informatsiooniga ilma teenustasu küsimata.

Milline eelis on õpilase jaoks asuda õppima läbi haridusagentuuri?

Üks esimene ja paljude jaoks ka kõige olulisem eelis on, et õpilasagentuur otsib ise sulle variandid sobivatest koolidest ja kursustest (vastavalt sinu soovidele ning võimalustele) ning tulevane õpilane ei pea kulutama aega internetiavarustest info kogumiseks. Meie siseinfo võimaldab sulle laiema arusaamise kursuste kvaliteedist ning koolide tingimustest.

Austraalias on umbes 1000 hariduspakkujat, kes võtavad vastu rahvusvahelisi õpilasi. Tänu meie pikaajalisele kogemusele, saame anda nõu, milline kool ja programm vastab kõige paremini just Sinu vajadustele ning aitab täitsa Sinu eesmärke. Kõik koolid ei paku kursusi välisõpilastele, seda infot mitte teades rasikad palju aega koole läbi sirvides ning süvenedes programmidesse, mida Sulle üldse ei võimaldata. Lisaks on agentuuril infot ka stipendiumite või käimasolevate sooduskampaaniate kohta, mida koolide kodulehtedel ei pruugi väljas olla.

Kõik haridust ning elementaarseid õppeviisa küsimusi puudutavad konsultatsioonid on potentsiaalsete õpilaste jaoks tasuta. Kui on tegemist keerukama migrtsiooniteemalise küsimusega, suuname kliendi edasi registreeritud migratsiooniagendi nõustamisele.

Teine väga tähtis eelis on suhtlemise kiirus. Näiteks etapp, kus on vaja hakata dokumente koguma. Inimestel võib ikka tekkida küsimusi – milline sobib, mis vormis tuleb esitada, kas tõlge peab olema ametlik või ei ning palju muid küsimusi. Koolilt vastuse saamiseks võib võtta päevi, kui mitte nädalaid (olenevalt koolidest).

Konsultandid vastavad enamasti 24 tunni jooksul.

Me vormistame õpilase eest kooli sisseastumise avalduse ning anname teavet järgmistest sammudest: näiteks kui on vaja teha keeletest või esitada lisadokumente vms.

Taotleme kliendi eest õppeviisa. See on hea uudis kõigile neile, kelle jaoks migratsiooniameti lehel orienteerumine ei ole lemmiktegevustest. Jääb ära muretsemine selle pärast, et kas said küsimusest korrektselt aru ning kas just selline dokument on õige viisa avaldusega kaasa panna.

Samuti pakume võimalust vormistada sinu eest tervisekindlustuse. Kuna teeme hetkel koostööd ainult ühe kindlustuspakkujaga – Allianz Care, siis anname teada nende hinna ning kui klient soovib leida ise parema pakkumise kuskilt mujalt, siis see on täiesti okei ning meile on vaja saata ainult kindlustuspoliisi kiri.

Üks kõige tähtsamaid osi viisa avalduses on GTE ehk motivatsioonikiri. See on 1-2 leheküljene seletuskiri migratsiooniametile, miks on õpilane valinud tulla Austraaliasse ning kuidas tema väljavalitud kool ja kursus tema eesmärke teenivad. GTE on peamiseks kaalukeeleks viisa otsustamisel.
Kui aga klient kahtleb oma (keele) oskustes ning ei soovi motivatsioonikirja vormistamisega tegeleda, siis on võimalik LinAs’elt tellida eraldi tasuline teenus, mis maksab 65 AUDi ning me paneme sinu poolt antud informatsiooni põhjal ametliku kirja ise kokku.

Viimane, kuid mitte vähem tähtis põhjus LinAs endale esindaks võtta on see, et meie konsultantidel on vahetum suhe oma klientidega, me tunneme oma õpilasi ning teame nende tausta, kogemusi ja ootusi.

Seetõttu saame anda personaalsemat nõu ning abi just vastavalt iga ühe vajadustele.

Mis saab pärast viisa kätte saamist?

LinAse ja õpilase kliendisuhe ei lõppe viisa taotluse kinnitamisega. Vastupidi, see alles algab 🙂

Kuigi kool saadab oma õpilastele infot õppegraafikust, orientatsioonipäevast ning muust, siis meie jääme oma õpilate ja kooli vaheliseks lüliks terveks õppeperioodiks. Iga murega võib meie poole pöörduda ning arutame ja leiame koos lahenduse. Teatud õppetöö detaile on loomulikult alati kiirem ja vahetum arutada oma õppejõuga või kooli sekretäriga kuid kõik üldisemad või ka erilisemad küsimused võib alati meile saata ning hangime õppeasutuselt teie jaoks vastused.

Parima kogemuse jaoks on kindlasti suur osa teadmisel, et sa ei ole sellel teekonnal üksi ning turvaline isik on alati e-kirja või telefonikõne kaugusel, kes oskab anda infot ning aidata murede korral

KUIDAS JÄÄDA PIKEMAKS?
Eestlased on Working Holiday viisa taotlejate tipus!
Eestlased on Working Holiday viisa taotlejate tipus! Eestlased on ühed...
Kas sooviksid töötada inglise keele õpetajana?
Kas sooviksid töötada inglise keele õpetajana? Kui JAH, siis TESOL programm võib olla Sinu jaoks!     Mis...
Pikendatud 485 tööviisa
Pikendatud 485 tööviisa Kui soovid endale Austraalias luua parimaid tulevikuvõimalusi,...
Õpi kokaks ning restoranimänedžeriks Greenwich College’is
Õpi kokaks ning restoranimänedžeriks Greenwich College’is   Kokandus ning restorani/hotelli juhtimine...
StockSnap_26F4EL6HIG
“Trade” ehk oskustöö kursused.
Mis on oskustöö kursuste väärtus ning kuidas saab nende kaudu Austraalia permanent residendiks? NB! Allolev...
Mida teha peale õpinguid Austraalias? 485 viisa - uued tuuled ning kutsealaste kursuste nimekiri
Mida teha peale õpinguid Austraalias? 485 viisa - uued tuuled ning kutsealaste kursuste nimekiri
Mida teha peale õpinguid Austraalias? 485 viisa – uued tuuled ning kutsealaste kursuste nimekiri Käesolev...
Austraalia: konsultatsioon on tasuta
Miks õppeviisa taotlemisel ei ole vaja maksta LinAse’le teenustasusid
Miks õppeviisa taotlemisel ei ole vaja maksta LinAse’le teenustasusid Miks...
Jõulud Austraalias
Jõulud Austraalias
Jõulud Austraalias Kas Austraalias saavad üldse olla päris jõulud? No...
Eestist Austraaliasse tööle
Austraaliasse tööle
Eestist Austraaliasse tööle Paljud meile saabuvad kirjad ja vestlused algavad sõnadega, sooviksin tulla...
Miks tulevad välismaalased Austraaliasse?
Miks tulevad välismaalased Austraaliasse?
Miks tulevad välismaalased Austraaliasse? Austraalia migratsiooni firmad on pannud kokku nimekirju põhjustest,...