fbpx

LinAs Austraalia

Õpi kokaks ning restoranimänedžeriks Greenwich College’is

 

Kokandus ning restorani/hotelli juhtimine on Austraalias populaarsed alad. Tööpõld on lai ning sagedased on ka sponsorviisa võimalused.

Neil, kellel nimetatud kvalifikatsiooni taskus pole, aga sooviks sellel alal tööd leida ning võibolla karjäärigi teha, on väga mõistlik ette võtta kursused Austraalias. 

Kuigi sama ala õppimine Eestis võib olla oluliselt soodsam, siis Austraalia tunnistus (ning kursuse ajal töökogemuse kogumine) annab suure täenäosusega oluliselt paremad šansid edaspidisteks viisavõimalusteks.

COMMERCIAL COOKERY, KITCHEN MANAGEMENT JA HOSPITALITY MANAGEMENT

Neid programme pakuvad üle Austraalia paljud koolid. Kuid erinevatel pakkujatel võiba olla väga suur vahe. Hinda küsivad kõik, aga mõned pakuvad sama hinna eest oluliselt kvaliteetsemat sisu.

Mainekas Greenwichi kolledž sai esialgu tuntuks kui kõrge kvaliteediga inglise keele programme pakkuv kool Sydneys ja Melbourne’is.

Tänaseks on Greenwich laienenud ka Brisbane’i, Gold Coastile ja Perthi ning inglise keelele lisaks on valikus mitmesuguseid äri- ning juhtimiskursusi ja ka kokandus- ja restoranimajanduskursused.

Just kokanduskursustega paistab Greenwich täna silma ühena parimatest oma uute ja hästivarustatud treeningköökide ning konkurentsivõimeliste hindadega.

KURSUSTE PAKETID

Greenwich pakub kahte väga hinnatud kursuste paketti, esimene on lühem, kuid täidab ära vajaliku kahe-aastase „Australian Study“ nõude, ning sobib 18-kuulise 485 Graduate viisa taotlemiseks.

Accelererated Culinary Program ehk kiirendatud kulinaaria programm koosneb kahest kursusest:

  • Certificate IV in Kitchen Management 
  • Diploma of Hospitality Management

Kursused kestavad kokku 110 nädalat ning on olemas kõigis õppelinnakutes.

Executive Chef Training on põhjalikum ning koosneb kolmest kursusest:

  • Certificate IV in Kitchen Management
  • Diploma of Hospitality Management
  • Advanced Diploma of Hospitality Management

Selle kursuse kestuseks on 144 nädalat. Ka selle järgselt võib kvalifitseeruda 485 Graduate viisale, kuid see kursus on rohkem neile, kes tahavad endale ekstra süvendatud kvalifikatsiooni või siis pikemat viisat, et hiljem oleks näidata pikemat erialast töökogemust.

Kuna Greenwich on just hiljuti laienenud mitmesse linna, siis uutes kampustes on ka treeningköögid uhiuued ning parima võimaliku varustusega. Sellistes köökides on lausa lust teadmisi omandada ning proffidelt söögitemise kunsti õppida.

Kellel huvi, aga enne soviks kõik kooli poolt pakutavad võimalused oma silmaga üle vaadata, siis korraldame teile rõõmuga campuse tuuri ja saate kõiges ise veenduda 🙂


Facebook

Instagram

Ask a Question?