fbpx

LinAs Austraalia

TÖÖ- JA PUHKEVIISA

F.A.Q.

Korduma kippuvad

Küsimused

 

Töö- ja puhkeviisa teeb Austraaliast ühe ihaldatuima sihtpunkti välismaal töötamise või nn vaheaasta sisustamiseks. See viisa on sobiv neile, kes tahavad Austraalias puhates ka samal ajal töötada, ilma et peaks muretsema turistiviisa tingimuste rikkumise pärast.

Töö- ja puhkeviisa lubab külastajatel reisida ja töötada Austraalias ühe aasta kestel võimalusega viisat pikendada ka teiseks ja isegi kolmandaks aastaks.

Olenemata sellest, kas sul on varasem reisikogemus või mitte, tekib tõenäoliselt küsimusi, kuidas ette valmistada minekut Austraaliasse, mida kohale jõudes kõigepealt teha ning kuidas võtta kogu sellest kogemuses maksimum.

Sellelt lehel leiadki meie teejuhi, millega püüame protsessi lihtsustada ning aidata sind kiiremini Austraaliasse tööle ja reisima tulla.

 

  • Isikud vanuses 18 kuni 30 aastat. Erand kehtib ainult Kanada, Prantsuse ning Iiri kodanikele, kes võivad olla kuni 35-aastased.
  • Isikud, kes omavad kehtivat passi ühest WHV nimekirjas olevast riigist (Eesti on 417 viisa riikide nimekirjas).
  • Isikud, kes ei ole varem omanud 417 või 462 viisat.

 

Pakume intensiivseid inglisekeele programme kestusega alates 4-5 nädalat. Tänu ekspertidest õpetajatele ning hoolikalt koostatud õppekavale paraneb teie inglise keele oskus juba lühikese ajaga märgatavalt.

Registreerides inglise keele kursustele tõstad enesekindlust ja laiendad oma töövõimalusi Austraalias. Hinnad alates 175 AUDi nädalas.

Kas on veel küsimusi?

Tähelepanu, see teenus EI OLE TASUTA, saad valida kahe paketi vahel:

Easy Start

$ 160

AUD 90

  • Aitame taotleda viisa (lisandub viisa tasu 635 AUD/~380EUR)
  • Vormistame tervisekindlustuste vastavalt kindlustusfirma pakkumisele (alates 53AUD/32EUR kuus)
  • Õigus kasutada LinAse postiaadressi, et omale vajalikke dokumente tellida
  • Digitaalne brošüür WH infoga
Vali pakett