fbpx

LinAs Austraalia

Academy of Information Technology

Auhinnaga pärjatud kampused Sydneys ja Melbourne'is, kuskohtuvad innovaatiline tehnoloogia ning inspireeriv õppekultuur - TÄIESTI UUS TASE!

AIT

Kuigi Eestis on olemas väga hea kvaliteediga infotehnoloogia õpe, siis vahel tuleb kasuks ka välismaine kogemus. Eriti ühele seiklejahingega tudengile, kelle jaoks välismaal õppimine tabab kaks kärbest ühe hoobiga.

Mis võiks olla veel parem, kui saada soovitud haridus eksootilisel maal, kogedes õppimist hoopis erineva nurga alt;

tunnetada valdkonda läbi erineva perspektiivi ja võita uusi teadmisi rahvusvahelistelt ekspertidelt?

Austraalias Sydney's ja Melbourne’is tegutsev erakõrgkool Infotehnoloogia Akadeemia (Academy of Information Technology) pakub nii interaktiivse meedia diplomi- kui ka balalaureuseõpet väga põnevate suundadega – bakakraadi saab välja teenida nii 3D disaini, mängudisaini, video ja filmi kui ka 2D animatsioonile spetsialiseerudes. Samuti pakub ülikool kõrgharidust programmeerijatele ning kraadi saab kätte ka mobiili äppide arendajaks õppides. Need kaks on väga populaarsed erialad just seetõttu, et annavad võimaluse pürgida alalise elamisloa poole läbi oskusviisade.

AIT2

AIT programmid on väga põnevalt ülesehitatud ning pakuvad õpilastele piiramatult loomingulisi väljendusvõimalusi kombineerides neid uusimate tehnoloogiliste saavutustega. Kas sa soovid jutustada oma lugu läbi animatsiooni, või tahad tuua (ekraani) ellu 3D tegelasi, või hoopis panna oma nägemus filmi või muusikavideosse, siis AIT toetavas keskkonnaks on selleks parimad võimalused.
Lisaks huvitavatele programmidele on AIT’s ka suurepärane õhkkond ning vahendid kõrgtehnoloogilise loomingu tegemiseks. Moodne roheline stuudio, kvaliteetne tehnika ning toetavad mentorid annavad koolile mõnusa kunstilise vaibi ning teevad sellest ideaalse paiga, kust saavad alguse paljud edukad projektid ning teekonnad.
AIT on võtnud oma südameasjaks viisa õpilased kokku reaalse tööturuga. Õppeprogrammi sisse on pikitud ridamisi üritusi, mille raames tudengeid tutvustatakse oma ala spetsialistidega, kellega suhtlemine annab noortele nägemuse tegelikust turusituatsioonist, ootustest ning vajadustest. Kooli eesmärk on leida üles iga õpilase tugevus ning eripära, ning leida sellele vastavalt tema jaoks väljund just õige tööandja näol.
Infotehnoloogia Akadeemia kursused on väga praktilised ning nende praktikaprogramm on suurepäraseks platformiks igale tulevasele IT-gurule. Kõrgkooli andmetel leiab 77 protsenti nende lõpetajatest erialase töö!

Tutvu AIT kampusega virtuaalselt siin https://www.youtube.com/watch?v=hGpY-FMnqk4&feature=youtu.be